Hakkimizda


Dekor Asfalt Yapi 10 Yili askin bir süredir faaliyet gösteren, basarili is grafigi ile asfalt firmalari içerisinde nitelikli hizmetin öncülerinden biri haline gelmis bir firmadir.

Asfalt uygulamalarini (Yama Asfalt, Açik ve Kapali Otoparklar, Çevre Düzenlemesi, Site Içi Yollari, Yürüyüs Yollari, Spor Kompleksleri, Fabrika Sahalari vb.) taahhüt ettigi süre içerisinde tamamlayarak hizmet verdigi kuruluslarin hakli takdirini kazanmistir. Uzman personel kadromuz sürekli gelisen insaat sektöründe tüm olusumlari yakindan takip ederek, müsterilerimize hizli ekonomik ve kalici çözümler sunmak için çalismalarina devam ederken uygulamada gösterilen titizlik neticesinde üstlendigimiz projelerde memnuniyet verici sonuçlar alinmakta ve bizleri gururlandirmaktadir.

Ekipman ve personel kalitesiyle Türkiye'nin her yerinde is yapabilme gücüne sahip olan Dekor Asfalt Yapi , Asfalt çalismalarina profesyonel yaklasimlar isiginda ilk günkü heyecandan hiç bir eksilme olmaksizin devam etmektedir. Firmamiz tecrübeli yaklasimi ve uzman ekibi ile birlikte yeni basarilar pesinde kosarken kaliteden ve müsteri memnuniyetinden kesinlikle taviz vermeden hareket etmenin büyük mesuliyeti altindadir. Firmamiz teknolojiye ayak uydurmakta olup, bunu da yaptigi islerde müsterilerine kanitlamaktadir.